jednorożec
Dodaj do ulubionych Zaloguj
Magiczna Galeria

Kategorie

Kalejdoskop kamieni

Polityką Prywatności

Hit dnia!

Delfin z czarnego obsydianu z Meksyku, z płetwami z kamyczków
Delfin z czarnego obsydianu z Meksyku, z płetwami z kamyczków

110,00 zł

Polecane produkty

Twój koszyk jest pusty.

Ostatnio dodane

Ostatnio oglądane

Aktualności

Nowe kamienie i wyroby z kamieni 2012-11-17

          Unikalny wisiorek z larimaru (zobacz tutaj) to niezwykły wisiorek z kamieniem Nowej Ery, przystosowuje człowieka do zmieniających się wibracji planety. Pomaga zmienić negatywne wzorce i zaprogramować się na pracę z duchowymi przewodnikami, znaleźć prawdziwe powołanie. Życie nie musi wcale być pod prąd, znajdując swoją ścieżkę sprawiasz, że przydarzają się korzystne zbiegi okoliczności i warunki zewnętrzne zaczynają Ci sprzyjać, a nie przeszkadzać. Posiadamy tylko jedną sztukę, być może ten wisiorek czeka właśnie na Ciebie.
          Wezuwianit (zobacz tutaj), kamień odkryty po raz pierwszy na włoskim wulkanie, jest doskonały do walki z negatywnymi myślami i przywracania entuzjazmu i optymizmu. Wspomaga ogólną transformację, na przykład podczas psychoterapii, ćwiczeń oddechowych, pracy z poprzednimi wcieleniami. Rozprasza strachy i depresyjne myśli, uwalnia od gniewu, dodaje mądrości w niebezpiecznych sytuacjach. Wezuwianit wyzwala również energię współdziałania i lojalności, dlatego jest dobry na prezent dla młodych małżonków albo nowo powstałych firm i spółek.
          Danburyt (zobacz tutaj) jest kamieniem rozwoju duchowego o bardzo wysokiej i czystej wibracji, aktywuje jednocześnie intelekt i wyższą świadomość, pomaga w kontakcie z aniołami. Jest kamieniem spokoju i mądrości duchowej, można go używać podczas medytacji do przywoływania duchowego przewodnictwa. Danburyt jest szczególnie polecany dla osób, które chcą zostawić przeszłość za sobą i odciąć się od dawnej karmy, otworzyć się na głęboką przemianę i rozpocząć nowe życie. Pomaga pójść w nowym kierunku i nie powtarzać poprzednich błędów. Został tylko jeden egzemplarz tego niezwykłego kamienia, może właśnie dla Ciebie?
          Jeśli chcesz nosić przy sobie coś otwierającego na bogactwo, polecamy bransoletkę z cytrynu (zobacz tutaj). Cytryn to tradycyjny kamień bogactwa, używany już od starozytności do wykonywania amuletów na obfitość. Jego złotawa barwa dodaje optymizmu w szukaniu nowej pracy, zakładaniu działalności, a także w robieniu rozsądnych inwetsycji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, zdjęć produktów, schematów, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
ENZO Sp. z o.o.
| Strona główna | Tematy w Magicznej Galerii | Regulamin | Pomoc | Kontakt |
magiczny sklep sklep ezoteryczny anioły obsydian magia miejsca mocy aromatoterapia anioly kamienie kryształy Avalon miłość pieniądze magiczny aromatoterapia rozwój duchowy obsydian toltekowie Angielski Antykwariat Tarot magiczne prezenty horoskopy różowy kwarc bezwarunkowa miłość eliksir miłości Meksyk horoskop ezoteryczny